Ingen produkter
Spend another kr 15.000,00 to get free shipping for your order!
Flamingo er svært elegante og sosiale, dessuten er de alltid sultne og spiser hele tiden! Hva passer vel da bedre enn å dekke opp festbordet med flamingo utstyr til gjestene?
Flamingo festutstyret vårt er helt unikt og flaksende nytt for 2018, det har fine sommerlige farger, med alt du trenger av både servietter, kopper, tallerkener, flamingop...
Flamingo er svært elegante og sosiale, dessuten er de alltid sultne og spiser hele tiden! Hva passer vel da bedre enn å dekke opp festbordet med flamingo utstyr til gjestene?
Flamingo festutstyret vårt er helt unikt og flaksende nytt for 2018, det har fine sommerlige farger, med alt du trenger av både servietter, kopper, tallerkener, flamingopynt og til og med en kakeutstikker - om du skulle ønske å by på flamingokaker! Ønsker du en duk enten i rosa eller en annen fin farge, har vi her også mange fine ensfargede og mønstrete duker i plast
Og siden Flamingo-festen antakeligvis hører sommeren til, passer det utmerket med en isskål i samme tema - du finner den under! Her er det bare å kose seg, og å være sosial som en vaskeekte rosa flamingo ville vært, og nyte sommerens lange solfylte dager.
Ved siden av å være et dekorativt festtema, er også alt av papp - så det er superenkelt å rydde opp, og du trenger ikke å stå på kjøkkenet å vaske opp mens gjestene dine sitter på flamingoparty. Du kan heller delta!
En trofast venn, og en trofast boksholder når du skal slappe av i den private poolen, jacuzzi'n eller et annet sted.Plass til en vanlig 0.33 boks med ønsket drikke.
Flamingo sommer pappkopper med god størrelse. 8 stk. i pakken. Disse egner seg til sommerfesten med en størrelse som rommer 350ml i tillegg til ha et ypperlig sommerdesign som lager den riktige feststemningen, som seg hør og bør på et sommer- eller poolparty!
Flamingo Servietter med et helt herlig sommerlig design. Serviettene er i lunsjstørrelse med sine 33 x 33 cm. Det er 20 stk. servietter i pakken
Flamingo Sommer Papptallerkener. De måler 23 cm i diameter og det er 8 stk. i pakken. Supre til både sommerparty, til en deilig dag på stranden eller som grilltallerkener på verandaen.
Flamingo fest tallerkener som måler 23cm i diameter og det er 8 stk tallerkener i pakken. Stilig Flamingo design, veldig moderne og gir en herlig sommerstemning! Invitér gjestene til en skikkelig flamingofest!
Disse plastkoppene med Flamingomotiv hører sammen med resten av vårt Flamingo Fest tema. Det er 8 stk. kopper i pakken, og de rommer 200ml. Et sommerlig og fint flamingodesign som står til resten av temaet!
Supre Flamingo Fest servietter i samme flotte og sommerlige design som du får i både tallerkener og kopper! Flamingo serviettene måler 33 x 33cm som er vanlig lunsj-størrelse, og det er 20 stk. servietter med flamingomotiv i pakken.
Kul Flamingo Pinata til sommerfesten eller bursdagen. Fyll den med konfetti eller noe godt og skap skikkelig feststemning!
Flamingo Paradise - Tallerken - 23 cm - 8 stk
Flamingo Paradise - Tallerken - 18cm - 6 stk
Flamingo Paradise Is-skåler - 8 stk
Flamingo Paradise - Kakeutstikker - Flamingo
Du ser nå på kategorien: Flamingo Fest